WateronthardinginstallatiesIn veel huishoudens wordt Calgon gebruikt voor het beschermen van de verwarmingselementen en het voorkomen van kalkaanslag. Met grote regelmaat komen wij nog steeds wasserijen tegen die wassen met HARD water.
Met hard water bedoelen wij water met een Duitse hardheid van 10°D. Op zich lijkt dit niet direct te leiden tot problemen echter op termijn beginnen toch de klachten toe te nemen over met name de levensduur van verwarmingselementen en kalkafzetting in de machines. Onze ervaring is dat er niet altijd een Wateronthardingsinstallatie benodigd is, echter dient dit van te voren het te gebruiken water getest te worden op de hardheid. Indien het water wat getest is behoorlijk hard tot hard is adviseren wij ten alle tijden om gebruik te maken van een onthardingsinstallatie. In de praktijk kan het gebruik van een onthardingsinstallatie leiden tot een beter wasresultaat en een lager verbruik van chemicaliën en zepen.
Wij zijn in staat om onthardingsinstallatie zowel simplex als duplex te leveren voor zowel koud als warm (tot maximaal 70°C) te leveren.

|